تعریف طراحی سایت چیست به زبان ساده :

اگر بخواهیم تعریف ساده ای از طراحی سایت داشته باشیم باید بگیم طراحی سایت به معنای طراحی و ساخت یک وب سایت یا بهینه سازی و طراحی مجدد یک سایت قدیمی در بستر وب میباشد.

مراحل طراحی وب سایت چیست؟

در واقع طراحی سایت شامل ۴ مرحله اصلی می شود که در ادامه هر مرحله را به صورت کامل توضیح می دهیم:

مرحله اول : طراحی وایر فریم

در مرحله اول از طراحی سایت باید با توجه به نیاز های مشتری و نوع سایت ابتدا یک نمای کلی از سایت را طراحی کرد و یک نقشه کلی از صفحات سایت و اینکه جایگاه و چیدمان المان ها و عناصر مختلف را تعیین کرد به این مرحله از طراحی سایت به اصطلاح طراحی وایر فریم گفته می شود.

مرحله دوم طراحی سایت چیست؟ طراحی گرافیک سایت

بعد از اینکه در مرحله طراحی وایر فریم محل قرار گیری عناصر سایت مشخص شد حال نوبت به طراحی گرافیک سایت می رسد. منظور از طراحی گرافیک سایت این است که با استفاده از نرم افزار های مخصوص این کار به طراحی وایر فریم رنگ و لعاب داده و با توجه به نوع کسب و کارکه قراراست سایت راه اندازی شود رنگ بندی و گرافیک سایت طراحی می شود.

مرحله سوم طراحی سایت چیست؟ کدنویسی و برنامه نویسی سایت

بعد از طی شدن مراحل طراحی وایرفریم و طراحی گرافیک سایت نوبت به مرحله برنامه نویسی سایت می رسد. در مرحله برنامه نویسی سایت هم با توجه به نیاز های مشتری و مدل سایتی که قرار است طراحی شود می توان روش های مختلفی را برای بخش مدیریت سایت انجام داد. برای این منظور می توان از سیستم های مدیریت محتوا مانند وردپرس استفاده کرد یا اینکه یک فریم ورک اختصاصی از صفر برنامه نویسی کرد. تصمیم اینکه این بخش از کدام مورد استفاده شود بیشتر به بحث هزینه ها و نیاز مشتری بر می گردد که بر اساس این فاکتور ها باید تصمیم گیری کرد.

مرحله چهارم از طراحی سایت چیست؟ راه اندازی سایت به صورت کامل

بعد از انجام ۳ مرحله قبل از مراحل طراحی سایت چیست به مرحله آخر کار یعنی راه اندازی سایت در بستر جهانی اینترنت که در هر نقطه از جهان قابل دسترسی باشد. در مرحله آخر یک هاست و دامین مناسب خریداری می شود و سایت بارگذاری و پیکربندی خواهد شد.

تیم برنامه نویسی هایپر وب

طراحی انواع وب سایت در قزوین

طراحی انواع وب سایت های شخصی، شرکتی، صنعتی، فروشگاهی به صورت پورتال با فریمورک محبوب لاراول و یا استفاده از سیستم مدیریت محتوا وردپرس ، سئو وبهینه سازی وب سایت جهت معرفی کسب و کار و ارتقا رتبه گوگل، توسعه انواع وب سایت، نگهداری و پشتیبانی وب سایت ازجمله خدمات ماست که باتوجه به نوع کسب و کار و بودجه مشتریان عزیز ارائه می شود و همواره رضایت مندی مشتریان عزیز مورد توجه و شعار تحقق یافته ما بوده است.

تماس با ما
هایپر وب | طراحی وب سایت در قزوین
هایپر وب | طراحی وب سایت در قزوین